روتختی یک نفره از ضروری ترین کالاهای خواب است .روتختی یک نفره در ابعاد و طرح های متنوع دخترانه و پسرانه در بازار و انواع سایت های فروشگاهی رو تختی و در وبسایت روتختیم موجود است.

نکات مهم درباره روتختی یک نفره :

1 به دلیل این که روتختی مستقیم با پوست بدن شما در تماس است باید کیفیت ان بسیار بالا باشد و از مواد اولیه نخی و طبیعی در تولید روتختی یک نفره استفاده شود تا از بروز حساسیت جلوگیری شود.
2 قبل از این که روتختی را خریداری کنید باید ابعاد دقیق تشک و تخت را اندازه بگیرید چون گاهی ابعاد تشک استاندارد نیست اگرچه بیشتر ابعاد روتختی یک نفره استاندارد است .
3 هر فردی باتوجه به سلیقه خود جنس متفاوتی از روتختی را انتخاب می کند. بهترین جنسی که برای روتختی یک نفره پیشنهاد میشود پارچه های کتان و نخ بامبو است .
4 هنگام خرید روتختی یک نفره این نکته را مدنظر داشته باشید که آن را برای اتاق دخترانه می خواهید یا تخت پسرانه. زیرا برخی از این روتختی ها رنگ ها و طرح های عروسکی خاصی دارند که برای دختر و پسر متفاوت است.
5 اگر روتختی را برای جهیزیه عروس می خواهید بهتر است که از طرح هایی خریداری کنید که گلدوزی شده هستند یا روی آن مروارید و پولک کار شده باشد.
6 ایجاد هارمونی رنگ ها در اتاق خواب از دیگر نکاتی است که باید در نظر گرفته شود. توصیه می شود برای زیبایی و جذابیت بیشتر، رنگ روتختی خود را با سایر لوازم اتاق خواب مثل پرده هماهنگ کنید.
تخت خواب های یک نفره با عرض های متفاوت در سایز 90 سانتی متر ، 100، و 120 موجود است که تولید کنندگان کلای خواب روتختی را متناسب با سای تشک تولید می کنند البته برخی افراد تمایل دارند که روتختی در سایز 200 در 220 استفاده کنند که روتختی این محصول بسیار عریض و جلوه بهتری دارد برای این که روتختی این محصول جلوه بهتری داشته باشد حتما باید تشک مرتفع باشد در غیر این صورت روتختی از لبه های تخت اویزان شده است و جلوه بدی به اتاق خواب میدهد. رو تختی یک نفره شامل ملحفه ، رویه تشک که هم به صورت زیپی تولید میشود و هم کش دوز ، یک رو بالشی ودو کوسن دوخته میشود .
سخن اخر :
برای این که یک روتختی جلوه زیبایی به اتاق بدهد لازم است که در انتخاب طرح ، ابعاد ، ان انتخاب درستی انجام شود . همیشه قبل از خرید روتختی یک نفره اندازه صحیح تخت را بگیرید تا به درستی روتختی خود را انتخاب کنید.