سرویس خواب مناسب در زیبایی و دکوراسیون اتاق خواب تاثیر زیادی دارد. امروزه روتختی های مختلفی در انواع طرح ها و رنگ ها به صورت دو نفره ، تک نفره ، روتختی دخترانه و رو تختی پسرانه ، در بازار موجود است. روتختی دخترانه در انواع طرح گل دار ، فانتزی ، عروسکی ، سه بعدی و روتختی مدل باربی موجود است. فروشگاه روتختیم با بهترین کیفیت و انواع روتختی دخترانه آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشد.

انواع روتختی دخترانه :

 

روتختی مدل گربه :

این نوع روتختی شامل 4 تکه لحاف و ملحفه و روبالشی است. این نوع روتختی مناسب برای کودک و نوجوان است. این نوع روتختی قابلیت شستشو در دمای 30 درجه سانتی گراد بدون آبرفت و رنگدهی است.

روتختی مدل  باربی :

روتختی کدل باربی مناسب برای کودک و نوجوان است. این نوع روتختی شامل کاور ، لحاف ، ملحفه و روبالشی است ، جنس این نوع پارچه از کتان و تترون نخی است که قابل شستشو است. که بدون آبرفت و تغیر رنگ است.

روتختی فانتزی و اسپرت دخترانه :

روتختی فانتزی و اسپرت دخترانه دارای طرح های شاد و انواع رنگ های مختلف است. معمولا این نوع روتختی شامل رنگ های روشن و ملایم صورتی ، آبی ، سفید و یاسی است.جنس این نوع روتختی نرم و لطیف بوده و قابل شستشو است.

 

بهترین جنس برای روتختی دخترانه کدام است ؟

کالای خواب یکی از مهم ترین اجزا است که روتختی باید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد. جنس روتختی باید قابل شستشو بوده ، ضد حساسیت ، دارای ثبات رنگ ، کاور آن نرم بوده و حالت زبری نداشته باشد. بهترین جنس روتختی دخترانه نخی است که همه موارد ذکر شده بالا را داردعلاوه بر آن هوا را از خود عبور داده و باعث تعریق نمیشود.

نکات مهم در هنگام خرید روتختی دخترانه :

برای خرید روتختی دخترانه علاوه بر طرح و کیفیت روتختی باید رده سنی مناسبی را انتخاب کنید. علاوه بر آن رنگبندی روتختی ،نوع چیدمان اتاق خواب و هماهنگ بودن با سایر وسایل اتاق را نیز در نظر داشته باشید. سعی کنید روتختی دخترانه را انتخاب کنید که لحاف آن همراه با کاور باشد و روتختی را متناسب با ابعاد تخت خواب انتخاب کنید. برای اتاق های کوچک از روتختی ساده استفاده کنید تا جلوه زبایی داشته باشد.

قیمت روتختی دخترانه :

قیمت روتختی دخترانه  بستگی به تعداد اجزا روتختی ، کیفیت روتختی و طرح آن دارد معمولا جنس نخی و طرح سه بعدی و طرح فانتزی چون طرفداران زیادی دارد قیمت بالاتری نیز دارد. شما میتوانید در وبسایت روتختیم بهترین کیفیت روتختی را با قیمت مناسب خریداری کنید.