امروزه روتختی ترک دارای برند های معتبر و طراح های زیادی است. روتختی ترک دارای طرح منحصر به فرد است که برای خرید روتختی ترک نیاز است به نکات مهمی توجه داشته باشید. در فروشگاه روتختیم شما میتوانید هم به صورت آنلاین هم به صورت حضوری طرح و کیفیت روتختی ترک را مشاهده و در صورت رضایت خریداری کنید.

شناسایی روتختی ترک :

روتختی ترک دارای برند و طرح منحصر به فرد است که برای شناسایی روتختی ترک اصل باید به نکاتی مانند : طرح روتختی ، دوخت روتختی ، و کاور روتختی توجه کنید. کالای خواب ترک در بازار باید به صورت مربع مربع دوخته شده باشد و دوخت مخصوص به خود را داشته باشد. روتختی ترک دارای سرویس لحاف است. الیافی که در روتختی ترک استفاده میشود با دیگر الیاف روتختی ها تفاوت دارد و همین تفاوت الیاف باعث دوخت مربعی شکل لحاف میشود. اگر قصد خرید روتختی ترک را دارید باید به نوع دوخت و الیاف استفاده شده دقت کنید.

محبوبیت روتختی ترک به چه دلیل است ؟

برای سرویس خواب ملحفه ، روبالشی ، و روتختی باید دارای کیفیت بالایی باشد روتختی ترک چون از پارچه ترک با کیفیت و مرغوب استفاده میشود برای شستشو آن به مشکل نمیخورید. طرح و رنگ یک روتختی ترک، بسیار زیبا است و طرح ها با دستگاه های بسیار پیشرفته روی پارچه چاپ می شوند. به همین دلیل کیفیت و وضوح بالایی دارند. رنگ های بکار رفته در تولید این روتختی ها ثبات شستشوی بیشتری دارند.

دوخت خاص و زیبای روتختی ترک باعث بالا رفتن ماندگاری و زیبایی آن می شود.

استفاده 100% از الیاف پلی استر پنبه در ساخت روتختی ترک از دیگر مواردی است که باعث کیفیت و جذابیت این روتختی ها می شود.

ترکیب فوق العاده طرح و جنس پارچه برای ایجاد یک نگاه منحصر به فرد و کاربر پسند از جمله ویژگی های بارز یک روتختی ترک به شمار می رود.

روتختی دونفره طرح yves saint laurent

ویژگی رو تختی ترک :

  • در هنگام شستشوی مداوم به دلیل انسجام بافت و کیفیت بالا آسیبی به روتختی ترک وارد نمیشود.
  • در روتختی ترک به دلیل این که چاپ و کیفیت بالای تصاویر وجود دارد طرح روتختی بعد از مدتی از بین نمی رود.
  • بالا بودن کیفیت روتختی ترک به دلیل استفاده از الیاف پنبه و پلی استر است.
  • دوخت بالای روتختی ترک با استفاده از دستگاه های پیشرفته باعث شده دوخت و طرح روتختی چاپ شده کیفیت بالایی دارد.

 

بهترین پارچه برای انمتخاب روتختی مناسب کدام است ؟

کیفیت نوع پارچه و ملحفه از مهم ترین نکاتی است که برای خرید پارچه روتختی باید به آن توجه کنید. نکاتی مانند رنگ ثابت روتختی ، عدم سایش پارچه روتختی ، قابل شستشو بودن ، عدم حساسیت و آنتی باکتریال بودن جز نکات مهم در پارچه روتختی ترک است. بهترین نوع پارچه روتختی پارچه ای است که از نخ پنبه تولید شده باشد.

نحوه شستشوی روتختی ترک :

برای شستشوی روتختی ترک باید ابتدا آب سرد و نرم کننده ملایم را اضافه کنید و بعد از شستشو برای خشک شدن روتختی آن را در فضای بیرون پهن کنید.

جمع بندی :

برای این که به آسانی روتختی ترک را سفارش دهید و در این شرایط کرونایی به صورت حضوری خرید نکنید میتوانید وارد وبسایت روتختیم شده و با انتخاب کیفیت و طرح انواع روتختی سفارش خود را انجام دهید.