روتختی جز مهمی از دکوراسیون اتاق خواب است که امروزه باتوجه به تنوع زیاد روتختی انواع مختلفی از روتختی عروس در بازار و در وبسایت روتختیم موجود است. روتختی عروس به عنوان یکی از عناصر زیبا برای اتاق خواب استفاده میشود. روتختی سه بعدی و روتختی ترک جز پر فروش ترین کالای خواب محسوب میشود. در این مقاله به معرفی انواع روتختی عروس می پردازیم.

ویژگی روتختی عروس در سال 2022:
کیفیت پارچه و الیاف :

برای تولید روتختی با کیفیتی باید از پارچه با کیفیت استفاده شود. اگر پارچه مناسب در روتختی عروس استفاده شود برای شستشو روتختی دچار مشکل نمیشویم و سال های سال بدون تغیر رنگ روتختی قابل استفاده است. انواع روتختی عروس که در سال 2022 جز پرفروش ترین ها بوده است دارای کیفیت پارچه درجه یک هستند. بهتر است برای روتختی عروس از الیاف طبیعی مانند پنبه و بامبو استفاده شود. الیاف طبیعی دارای قابلیت میکروب زدایی ، ضد الرژی و جلوگیری از جذب الودگی می باشد.
تنوع گسترده در روتختی عروس :
روتختی عروس تنوع گسترده ای داردتنوع در انواع محصولات جز امتیاز بزرگ استزیرا با وجود تنوع برای همه نوع سلیقه روتختی عروس موجود است . ظاهر روتختی عروس برای خانم ها بسیار زیاد اهمیت دارد به همین دلیل در تولید روتختی عروس از وسایل تزئینی استفاده میشود.
برند های معتبر روتختی عروس :
نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید استفاده از برند های معتبر همچون ترک ، تاج ، کتون ، ازدیک و … است به همین دلیل پر طرفدار ترین روتختی عروس در سال 2022 برند های روتختی ترک هستند.

جدید ترین مدل روتختی عروس :

روتختی عروس سه بعدی

روتختی عروس باید جلوه زیبا داشته باشد به همین دلیل چاپ عکس های سه بعدی در روتختی عروس بسیار طرفدار دارد. همچنین روتختی عروس سه بعدی علاوه بر زیبایی دارای بهترین کیفیت و الیاف طبیعی است. چاپ سه بعدی روتختی باعث شده که تولید کنندگان از پارچه های با کیفیت مانند ساتن ، میکروفیبر، برای چاپ سه بعدی استفاده کنند. و برای قسمت زیرین روتختی که با پوست تماس دارد از الیاف طبیعی مانند پنبه و بامبو استفاده می کنند.

روتختی عروس چهل تکه

روتختی چهل تکه از انواع پارچه های مرغوب در کنار هم تولید میشوند که بسیار چشم نواز هستند. رنگ بندی روتختی عروس چهل تکه بسیار زیاد است به همین دلیل به آن چهل تکه می گویند. بعد از روتختی عروس سه بعدی روتختی عروس چهل تکه پر فروش ترین روتختی است.

روتختی عروس اسپرت

روتختی عروس اسپرت به دلیل هماهنگی مناسب با سایر اجزا اتاق خواب جز پرفروش ترین روتختی در سال 2022 شده است. روتختی اسپرت با انواع دکورها و سلیقه ها ست میشودو نمای زیبایی را ایجاد می کند. روتختی اسپرت مانند روتختی سه بعدی پر زرق و بر نیست ولی جلوه زیبایی دارد که با بسیاری از سلیقه ها همخوانی دارد.

روتختی عروس دانتل دوزی

دانتل نوعی از تزوین اسنت که برای بسیاری از پارچه ها انجام میشود. عروس خانم ها تمایل دارند که جهیزیه خود دارای تزئیناتی باشد به همین دلیل روتختی ها را معمولا روباندوزی و دانتل دوزی می کنند تا زیبایی بیشتری داشته باشد.
انواع ست روتختی عروس درسال 2022
ست های بسیار متنوعی در سایت روتختیم موجود است مانند :
ست کاورملحفه
ست پیکه
ست عروس پتو دار
ست کامل (لحافدار)
ست دانتل دوزی
انواع روتختی عروس دارای 4 تکه اصلی یعنی 2 عدد روبالشی ، یک کاور ملحفه تشک ، و یک کاور لحاف هستند.
هنگام خرید انواع روتختی عروس، چه نکاتی اهمیت دارد؟
زمانی‌که قصد خرید برای جهیزیه عروس دارید، باید توجه ویژه‌ای به نوع اتاق خواب و سایر لوازم سرویس خواب داشته باشید. مهم‌ترین چیزی که در طراحی دکوراسیون اهمیت دارد، هماهنگی اجزای مختلف است. حتماً به رنگ و طرحی که انتخاب می‌کنید، دقت کنید. رنگ‌ها تاثیر زیادی در آرامش افراد دارند و یک روتختی مناسب باید رنگ آرامش‌بخشی داشته باشد. حتی‌المقدور از رنگ‌های روشن و شاد در ترکیب اتاق خواب و روتختی عروس استفاده کنید.
برخی ویژگی‌های شاخص مانند کیفیت و تنوع بالا در تولید روتختی‌ها سبب شده‌است که برخی روتختی‌ها مانند روتختی‌های سه‌بعدی، دانتل دوزی، اسپرت یا چهل‌تکه در ردیف پرفروش‌ترین و پرطرفدارترین روتختی‌ها قرار بگیرند. ست‌های مختلفی از انواع روتختی‌ها در بازار موجود است که معمولاً نمونه‌های جهیزیه عروس کامل‌ترین سرویس‌ها هستند.
سخن اخر:
فروشگاه بزرگ روتختیم امکان خرید آنلاین را برای مشتریان فراهم آورده‌است و تنوع قابل‌قبولی از انواع روتختی‌ها در سایت وجود دارد. همین حالا جهت سفارش جدیدترین مدل روتختی عروس در سال 2020 به سایت روتختیم مراجعه کنید.