همان طور که در مقاله ویژگی رو تختی هتلی ابریشمی به انواع رو تختی هتلی اشاره شد در این مقاله میخواهیم برسی کنیم چرا از رو تختی با رنگ سفید در هتل ها استفاده میشود.

رنگ سفید نشانه ی صلح و آرامش است که در هتل ها و از نظر روانشناسی به این رنگ توجه شده است

شاید این باور را داشته باشیم که رنگ روتختی برای مهمانها مهم نباشد ولی برای هتلداران اهمیت زیادی دارد و همیشه به دنبال خلاقیت در صنعت هتلداری هستند.

جادوی رنگ روتختی سفید

یک طراح آمریکایی هتل وستین به این نکته پی برد که چه تختخوابی از نظر مهمانها رویایی و باعث جذابیت اتاق میشود او تمام رنگ ها را رو تختخواب امتحان کرد و به این نتیجه رسید که رنگ سفید روتختی بسیار مورد توجه مهمانها قرار گرفت و حتی مهمان ها رو تختخواب ارامش بهتری داشتند و احساس میکردند روختی سفید باعث نوسازی کل اتاق شده است و حتی تختخواب هایی که از عمر آنها گذشته نیز رنگ تازه ای به خود میگیرد و به راحتی رنگ سفید با رنگهای دیگر کنتراست دارد.

امروز هتل ها در تلاش هستند که از رنگهای دیگر در رو تختی استفاده کنند ولی همچنان رنگ سفید محبوب است و بعضی از هتل ها به جای رو تختی سفید از رنگهای سبز زرد نیز استفاده میکنند

دلیل دیگری که از رنگ سفید استفاده میشود به راحتی لکها پاک میشود و به درجه حرارت بالا بدون این که به رو تختی آسیب برساند اما نکته قابل توجه این است که ثروتمند تریه افراد در قرن بیستم رنگ روتختی سفید را بسیار گران در نظر میگرفتند .

یکی دیگراز مزایای رنگ سفید این است که کوچیک ترین لکه و آلودگی درآن میتوان اقدام به تعویض رو تختی کنید .

ازمیان انبوه فروشگاهای رو تختی فروشگاه رو تختیم  با بهترین کیفیت با در نظر گرفتن انتخابهای متنوع به تولید روتختی های زیبا و شیک کرده است

از ویزگیهای مهم رنگ ثابت بودن روتختی است رو تختی هتلی باید از جنس نخ باشد و ضخیم باشد

هرموقع که وارد اتاق هتل میشویم نگاه میکنیم و میبینیم که همه چیز عالی و منظم است ولی ناگهان به سفید بودن رنگ روتختی که نگاه میکنیم میبینیم که چه قدر تمیزو زیبا ست.

روتختهای سفید را میتوان به راحتی با بالشتها و دکوراسیون اتاق ست کرد.

رنگ سفید به چه معناست

رنگ سفید نشانه ی خالص بودن بی گناه بودن ساده بودن شروع یک حرکت جدید استرس را از افراد دور میکند کاریی در افراد پشت هم بودن ،انسجام و وحدت است.

رنگ سفید در معماری

باتوجه به این که در بالا گفته شد رنگ سفید نشانه ی تمیزی و پاکیزگی است

و روی دکوراسیونهای هتل باعث میشود که فضا بزرگ تر به نظر برسد باعث میشود چشم خسته نشود. روتختی سفید را هرجایی میتوان استفاده کرد رو تختیهای سفید هیچ وقت قدیمی نمیشود و هتل ها و خانه را شیک میکند رنگ سفید به راحتی با مبلمان وسایل دکوری هماهنگی دارد هیچ روتختیایی آرامش رو تختی سفید را ندارد.

نکاتی که برای خرید رو تختی سفید باید توجه کرد

کیفیت بالای پارچه روتختی که برای هزینه کردن ارزشش را داشته باشد اندازه گیری تخت خواب که رو تخت با ان تناسب داشته باشد.

طرح رو تختی سفید الاستیک

طرح آن به این شکل است که روتختی کاملا سفید و دور ان نوارهای طوسی دارد. طرح رو تختی سفید راه راه  این طرخح همان طور که از اسمش مشخص است به شکل راه راه که با رنگ سفید ساده درخشش و جاوه بیشتری دارد و به اتاق روشنایی بیشتری میدهد.

طرح روتختی سفید گل گلی

بسیار زیبا و شیک و از پیچیده ترین روتختی ها با رنگ سفید به شمار میرودطرح این مدل بسیار مورد توجه او عجیب است. روتختی سفید سه بعدی که با چاپ تصاویر سه بعدی بسیار محبوب در بازار است و همچنین طرحهای انتزاعی که متناسب با ویزگی شخصی افراد انتخاب میشود .